Diskusní téma: Vaše názory a připomínky

Super

Mela jsem moznost konecne pani doktorku poznat,kdyz jsem prisla na prvetivni kontrolu. Mela jsem sebou i malou dcerku,ktera se tam rozplakala. I pres ten rev pani dr. zachvoala klid a vyptavala se na co potrebovala. Je hodne vnimava a kamaradska. Mohu jen doporucit. Dekuji za vse.

Poděkování

Vyníkající lékářka,málo který MuDr.,jako je ona,vám tak vychází vstříc a ve všem pomáhá.
Snaží se opravdu poctivě pacienty léčit,je pečlivá,důsledná,úsměvavá,přátelská.
Chodil jsem k ni mnoho let,bohužel jsem se musel daleko přestěhovat,tudiž jsem o ni přišel a je mi to opravdu moc líto,takovou MuDr už nenajdu.
Má mnoho pacientů v čekárně ale to je tím,že je skvělá a poctivá.

Děkuji vám mnoho a za vše a přeji vám ještě mnoho spokojených pacientů a štěstí.

PS:Sestřička je také skvělá,takovou sehranou dvojici,jen tak nenajdete.

Velke DIKY :D

Moc Velke DIKY
Jste Super Tym ,Profesialni a Lidsky pristup k pacientum.Jsem rada ze se na vas muzu ve vsem spolehnout.DEKUJI

Poděkování

Dobrý den, chci poděkovat za Vaši skvělou péči, přístup, ochotu. Jsem moc ráda, že mám, tak skvělou praktickou doktorku a i skvělou sestřičku. Lepší doktorku jsem nikdy neměla. Paní doktorka je moc hodná, ochotná, profesionální. Umí se vcítit, vždy dobře poradí, stejně jako její sestřička. Je to skvělá žena na svém místě. Ví co dělá. Svou práci má ráda a o své pacienty pečuje s láskou. Neměnila bych za jinou. Můžu se na ní obrátit s čímkoliv. Vždy vyslechne a doporučí a poradí. Jsem naprosto spokojena. Můžu jen doporučit. :-) :-)

poděkování

Mezi mé nejpříjemnější okamžiky dnešního dne patří, možná trochu paradoxně, návštěva mé praktické lékařky MUDr. Maucy a její milé sestřičky Zitušky. Kromě jejich naprosto profesionálního přístupu z nich vyzařuje optimismus, lidskost a taková pohoda, že člověk zapomene na všechny své bolístky a hned se cítí lépe.
Děkuji a do nového roku jim oběma přeji všechno dobré.

super

Mám štěstí na nejlepší praktickou lékařku,vysoká odbornost a všestrannost,navíc velice empatická,milá a vstřícná.Její sestřička také.
Je radost se svěřit do jejich rukou.

Děkuji

je to neuvěřitelné, vynikající přístup k pacientovi, odbornost, empatie, úsměv, ochota. Jak paní doktorka, tak zdravotní sestřička obě jsou opravdu dokonalé. Myslím, že "široko daleko" není lepší ordinace praktického lékaře.

vděčnost

Moc vám děkuji za vaši péči...:) Všichni lékaři řikali at jdu tam a tam.... a vy jste mi pomohla moc vám děkuji mohu doporučit :)

Péče

Moc vám děkuji za pomoc , jste výjimečná a výborná lékařka.....

Poděkování

Děkuji za skvělou profesionální péči a vstřícnost. Mohu doporučit!!!

péče

Dobrý den, chci poděkovat za vaši péči. Lékařka i sestřička jsou profesionálky a jsem u nich velice spokojena. Doporučuji.

Přidat nový příspěvek