Diskusní téma: Vaše názory a připomínky

Díky.

Paní doktorka je príma milá ženská s velkými zkušenostmi,
několikrát mě velice pomohla.Děkuji.

Paní doktorku znám 20 let. Ráda k ní chodím i dědeček ji měl rád (bohužel už tady není) vždy pomohla, poradila, vyslechla. Jen na sestry má smůlu.... Přeji hodně spokojených pacientů

Neuvěřitelné

Je neuvěřitelné, že jsou přítomny 2 sestry, a čekárna je plná k prasknutí, není kde sedět. Na obyčejné krevní odběry se čeká i 2 hodiny. Není rozlišeno kdo kdy jde, nemocní sedí vedle zdravých. Opravdu šílené.

Re: Neuvěřitelné

Omyl, 3 sestry.

Re: Neuvěřitelné

Vážený pane/paní,

Omlouváme se za nepříjemnou situaci, kterou jste zažil/a v naší ordinaci. Chápeme Vaši frustraci z dlouhé čekací doby a plné čekárny.

Jsme si vědomi, že čekání na krevní odběry může být frustrující, zvláště když je čekárna plná. V současné době se u nás zaučují 2 nové sestry, což může způsobovat prodlevy v ordinaci. Snažíme se dělat vše pro to, aby se čekací doba zkrátila, a věříme, že se situace brzy zlepší.

Chápeme Vaše obavy ohledně rozdělení pacientů na nemocné a zdravé. Snažíme se pacienty s infekčními chorobami oddělovat od ostatních pacientů, ale ne vždy je to možné. Pokud máte obavy z nákazy, prosím, informujte o tom sestru.
Děkujeme za pochopení.

S pozdravem,

Tým ordinace

Konstruktívní kritika

Dobrý den, nejdříve chci poděkovat za profesionální péči jak MUDr Leny Mauci, tak její sestřičky.
Dávám za pravdu všem kladným referencím, které tady napsali spokojení pacienti. Jenže je tady velké ALE!!! a to je nemožnost kontaktovat se telefonicky. Proč se někteří dovolají bez problému a jiní jsou mystifikování a musejí neopodstatněně poslouchat jak je ordinace přeplněná, kolik mají práce atd... Pokud by se tento nešvar podařil vyřešit (a možná by stačilo zapnout na mobilu hlasitější vyzvánění) kritici by rázem neměli co kritizovat.
Přeji všem hodně zdraví a všechno dobré.
J. M.
P.S.: Tento článek nepíší jako negativní kritiku, ale jako vybuzení a snahu o napravení dlouhodobého nedostatku a nešvaru této ordinace.

Pochvala

Milá paní Doktorko!
Už jsem psala, ale asi to neodešlo, protože jsem antitechnik. Chci Vám poděkovat za perfektní péči a za preciznost. Děkuji, že k Vám můžu chodit!!! Přeji Vám pohodové svátky a především zdravíčko, když se musíte starat o nás nemocné!!! Děkuji za vše o pokusím se "nelámat"... Mějte se hezky!!!!! Petra Gřundělová

Neskutečné

Chtěla by jen poukázat na to,jak v téhle době může nefungovat práce lékaře k pacientovi. K MUDr. Mazucy není možné se vůbec nikdy dovolat,tak nechápu, proč má ordinace uvedena dvě tel. čísla.Potrebovali jsme nechat tatinkovi napsat léky, požadavek jsme napsali Smskou,recepty nedošly ani po opakovaných výzvách, až teda po dvou týdnech osobní návštěvy sestry se uračily recepty poslat,to už taninek byl tyden bez léků. Tenhle přístup lékaře k pacientovi je při nejmenším do nebe volající a nechápu, že žádná instituce nedokáže dohlédnou nebo řešit takovou nezodpovědnost a ledabylost. Je mi upřímně líto pacientů v péči téhle ordinace.

Re: Neskutečné

Jestliže se jedná o bývalou a proslulou ředitelku Agel.......jinak v rodině proslulého člena STB, který si ze strachu zamřížoval všechny okna. .... Trojanovice (č.p. sdělovat nebudu)
Pokud se jedná o jinou paní, tak se omlouvám... Snad se vyjádří sama...


Re: Re: Neskutečné

Toto je její tatínek

Re: Neskutečné

U této paní doktorky je to zcela normální. Pro ní jsou důležití pouze její někteří pacienti.

Poděkování

Nejlepší paní doktorka a sestřička v mém životě.Moc a moc ďěkuji.

NEUVĚŘITELNÉ

Čtu předchozí příspěvky a myslím, že se týkají jiného lékaře. Naše zkušenosti s dr.Maucy jsou totiž přesně opačné a vím, že nejsme jediní. Paní doktorka se s tím totiž nemaže - nedovoláte se k ní, na mail neodpoví. Starší pacienty úplně ignoruje - viz ti, které si vzala "do péče" ve frýdeckém penzionu. Dokonce to vypadá tak, že za ní ty nepohodlné pacienty řeší sestra...

Re: NEUVĚŘITELNÉ

Telefonáty a ani emaily nereaguje. Přístup strašný. S takovou by mohl ordinovat každý. Místo toho , aby vypsala žádanky ,tak se vás ptá a chcete opravdu podstoupit vyšetření . Jako kde jsme . Ona je doktor snad ne. Hnus

Poděkování

Jsem moc ráda,že mám tak skvělou lékařku,za kterou můžu kdykoliv přijít a ona mě vyslechne,své práci rozumí a vždy mi pomohla.Je úžasný člověk.Její sestřička vždy usměvavá a to je pro pacienta velice příjemné.Jsem maximálně spokojená a neměnila bych.Děkuji za skvělou péči a že Vás máme.

Poděkování

Jak poděkovat lidem kteří jsou tak fantastičtí a lidští , ještě jsem nezažil takového lékaře-ku a sestřičku kteří umí svou prací a ještě to dělají s takovou láskou a péčí. Pro každého mají čas a pochopení , mají lidský poctivý individuální přístup , takže všem co remcaji že musí dlouho čekat.. mějte trpělivost vyplatí se počkat , je to i ve vašem zájmu i vám se bude věnovat individuálně. A PROTO MOC PĚKNĚ DĚKUJI ZA CELOU NAŠÍ RODINU .

Poděkování

TOP nejúžasnější p.doktorka a TOP nejúžasnější sestřička=skvělý tým. Jejich přístup je skvělý, vždy usměvavé a pokud je to v jejich silách vždy se vám maximálně snaží vyjít vstříc a pomoci. Palec nahoru a mohu jen doporučit. Děkuji Vám

Poděkování

Jsem moc ráda, že mám tak skvělou lékařku, za kterou můžu kdykoliv přijít a už její přístup mě mnoho pomáhá, je empatická, opravdu pacienta poslouchá, své práci rozumí a vždy pomůže, její sestřička je úplně úžasný člověk, vždy usměvavá, milá a vstřícná, a to je to nej, co pro pacienta může udělat, prostě jsem max. spokojená a neměnila by jsem, děkuji Vám, za skvělou péči a že Vás máme, každému, kdo si hledá lékařku ji mohu vřele doporučit.

velké poděkování.

Chtěla bych poděkovat paní doktorce a sestřičce za pěkný a lidský přístup k pacientům při jejich nelehké a namáhavé práci I když tam příjde člověk s bolesti ,mají pro každé povzbuzení a hezká slova a již to hodně pomáhá

Diky

Nejhodnější paní doktorka. A sestřička taky.

Přidat nový příspěvek